Tellimisvorm

Täitke allolev tellimisvorm ja Teiega võetakse ühendust. Juhime tähelepanu sellele, et kuna tegemist on käsitööga, ei ole ole võimalik saada pildi või näidistordi täpset koopiat. Nagu igal kunstnikul, on ka igal kondiitril oma käekiri. Tordi tellijad,  ÄRGE KÜÜNLAID UNUSTAGE! Meil on tordi peale pakkuda vulkaanküünlaid ja laias värvivalikus väikseid tordiküünlaid - numbreid, lilli, õhupalle. Lisage küünalde tellimus Muude soovide alla ja paneme need Teie jaoks kohe kõrvale. Kindlasti märkige "Muude soovide" juurde see, kui Teie sünnipäev toimub Skypargis, et saaksime tellitud kauba kohale tuua. Ilma täpsustuseta tellimustel on kättesaamiskohaks Viimsi. top hosting web provider services

Tellimisvorm

Täitke allolev tellimisvorm ja Teiega võetakse ühendust.

Juhime tähelepanu sellele, et kuna tegemist on käsitööga, ei ole ole võimalik saada pildi või näidistordi täpset koopiat. Nagu igal kunstnikul, on ka igal kondiitril oma käekiri.

Tordi tellijad,  ÄRGE KÜÜNLAID UNUSTAGE!

Meil on tordi peale pakkuda vulkaanküünlaid ja laias värvivalikus väikseid tordiküünlaid - numbreid, lilli, õhupalle. Lisage küünalde tellimus Muude soovide alla ja paneme need Teie jaoks kohe kõrvale.

Kindlasti märkige "Muude soovide" juurde see, kui Teie sünnipäev toimub Skypargis, et saaksime tellitud kauba kohale tuua. Ilma täpsustuseta tellimustel on kättesaamiskohaks Viimsi.

Mida soovite tellida:*
Tellimuse kogus (kg):*
Tellimuse tähtaeg (Kuupäev, kellaaeg):*
Laadi üles pildifail:
Tekst tordile:
Muud soovid, täpsustused:
Tellija andmed
Tellija ees- ja perekonnanimi, organisatsioon:*
Kontakttelefon:*
E-mail:*
Nõustun tellimistingimustega:*
Jah
Tellimisvorm
Tellimisvorm
for website hosting uk top you may want to look at web hosting in uk top present some free hosting website choices, which offer best top quality web hosting. affordable web hosting review top in USA web good service best web hosting website top easy to use great web hosting companies web design best great solutions provided by best hosting web top provider with reasonable affordable web hosting for your unique needs
Violia Team OÜ, Nelgi tee 1 74001 Viimsi Harjumaa, tel 609 1829, fax 606 6878,